FÅTÖLJER, ett par, Oy Boman Ab 1940-tal.
| Avslutad | 04 Aug 2025 15:45 CEST |
| Objektsnummer | 4361274 |
| Klubbat belopp | 1 000 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4361274 |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersrelaterat slitage.