FÅTÖLJER, ett par, Oy Boman Ab 1940-tal.
| Valmis | 04 Aug 2025 15:45 CEST |
| Objektsnummer | 4361274 |
| Korkein tarjous | 1 000 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4361274 |
| Päättyy | Valmis |
Åldersrelaterat slitage.