FÅTÖLJER, ett par, Oy Boman Ab 1940-tal.
| Vollendet | 04 Aug 2025 15:45 CEST |
| Objektsnummer | 4361274 |
| Höchstes Gebot | 1 000 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4361274 |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.