RÖKELSEKAR, ett par, marmor, 1900-tal.
| Avslutad | 16 Jul 2025 15:05 CEST |
| Objektsnummer | 4357862 |
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksspår, skador förekommer.
| Objektsnummer | 4357862 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksspår, skador förekommer.