RÖKELSEKAR, ett par, marmor, 1900-tal.
| Vollendet | 16 Jul 2025 15:05 CEST |
| Objektsnummer | 4357862 |
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksspår, skador förekommer.
| Objektsnummer | 4357862 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksspår, skador förekommer.