RÖKELSEKAR, ett par, marmor, 1900-tal.
| Valmis | 16 Jul 2025 15:05 CEST |
| Objektsnummer | 4357862 |
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksspår, skador förekommer.
| Objektsnummer | 4357862 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksspår, skador förekommer.