VETTAR, 1 par, skulpterade i trä och bemålade, signerad.
| Avslutad | 20 Jun 2025 13:17 CEST |
| Objektsnummer | 4356016 |
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4356016 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.