VETTAR, 1 par, skulpterade i trä och bemålade, signerad.
| Vollendet | 20 Jun 2025 13:17 CEST |
| Objektsnummer | 4356016 |
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4356016 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.