VETTAR, 1 par, skulpterade i trä och bemålade, signerad.
| Valmis | 20 Jun 2025 13:17 CEST |
| Objektsnummer | 4356016 |
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4356016 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.