JON OSCAR ESTI. Från utkiksstället, signerad, olja på duk.
| Avslutad | 04 Aug 2025 17:30 CEST |
| Objektsnummer | 4353820 |
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4353820 |
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersrelaterat slitage.