JON OSCAR ESTI. Från utkiksstället, signerad, olja på duk.
| Closed | 04 Aug 2025 17:30 CEST |
| Objektsnummer | 4353820 |
| Sold for | 150 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4353820 |
| Sold for | 150 EUR |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.