JON OSCAR ESTI. Från utkiksstället, signerad, olja på duk.
| Valmis | 04 Aug 2025 17:30 CEST |
| Objektsnummer | 4353820 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4353820 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Åldersrelaterat slitage.