JUHANI HONKANEN (1947). "Abrakadabra", signerad samt daterad 2001, olja på duk.
| Avslutad | 06 Aug 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 4346738 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4346738 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.