JUHANI HONKANEN (1947). "Abrakadabra", signerad samt daterad 2001, olja på duk.
| Vollendet | 06 Aug 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 4346738 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4346738 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.