JUHANI HONKANEN (1947). "Abrakadabra", signerad samt daterad 2001, olja på duk.
| Closed | 06 Aug 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 4346738 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4346738 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.