BÖRS, silver, läder, St Petersburg 1900-talets början.
| Avslutad | 27 Jun 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4336034 |
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, intryckningar.
| Objektsnummer | 4336034 |
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, intryckningar.