BÖRS, silver, läder, St Petersburg 1900-talets början.
| Closed | 27 Jun 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4336034 |
| Sold for | 100 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, intryckningar.
| Objektsnummer | 4336034 |
| Sold for | 100 EUR |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, intryckningar.