BÖRS, silver, läder, St Petersburg 1900-talets början.
| Valmis | 27 Jun 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4336034 |
| Korkein tarjous | 100 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, intryckningar.
| Objektsnummer | 4336034 |
| Korkein tarjous | 100 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, intryckningar.