LISA LARSON. Figurin, "Giraff", ur serien Stora Zoo, Gustavsberg, glaserat stengods.
| Avslutad | 20 Jul 2025 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 4319323 |
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4319323 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, nagg.