LISA LARSON. Figurin, "Giraff", ur serien Stora Zoo, Gustavsberg, glaserat stengods.
| Closed | 20 Jul 2025 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 4319323 |
| Sold for | 3 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4319323 |
| Sold for | 3 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, nagg.