LISA LARSON. Figurin, "Giraff", ur serien Stora Zoo, Gustavsberg, glaserat stengods.
| Valmis | 20 Jul 2025 18:20 CEST |
| Objektsnummer | 4319323 |
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4319323 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, nagg.