BORDSLAMPOR, ett par, Markslöjd, 1900-talets senare del.
| Avslutad | 01 Sep 2025 21:00 CEST |
| Objektsnummer | 4317135 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smärre bruksslitage, något märke.
| Objektsnummer | 4317135 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |