BORDSLAMPOR, ett par, Markslöjd, 1900-talets senare del.
| Valmis | 01 Sep 2025 21:00 CEST |
| Objektsnummer | 4317135 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smärre bruksslitage, något märke.
| Objektsnummer | 4317135 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |