BORDSLAMPOR, ett par, Markslöjd, 1900-talets senare del.
| Closed | 01 Sep 2025 21:00 CEST |
| Objektsnummer | 4317135 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Smärre bruksslitage, något märke.
| Objektsnummer | 4317135 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |