VÄGGLAMPA, för två ljus, möjligen Italien, 1970-tal.
| Avslutad | 30 Jun 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4312253 |
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktiongaranti lämnas, bruksslitage.