VÄGGLAMPA, för två ljus, möjligen Italien, 1970-tal.
| Valmis | 30 Jun 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4312253 |
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktiongaranti lämnas, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4312253 |
| Päättyy | Valmis |