VÄGGLAMPA, för två ljus, möjligen Italien, 1970-tal.
| Closed | 30 Jun 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4312253 |
| Sold for | 1 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktiongaranti lämnas, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4312253 |
| Sold for | 1 800 SEK |
| Ends in | Closed |