CARL JOHAN DE GEER. Älgen framför molnet, litografi, signerad och numrerad 84/175.
| Avslutad | 20 May 2025 14:54 CEST |
| Objektsnummer | 4266105 |
| Klubbat belopp | 3 050 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 4266105 |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.