CARL JOHAN DE GEER. Älgen framför molnet, litografi, signerad och numrerad 84/175.
| Vollendet | 20 May 2025 14:54 CEST |
| Objektsnummer | 4266105 |
| Höchstes Gebot | 3 050 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 4266105 |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.