CARL JOHAN DE GEER. Älgen framför molnet, litografi, signerad och numrerad 84/175.
| Valmis | 20 May 2025 14:54 CEST |
| Objektsnummer | 4266105 |
| Korkein tarjous | 3 050 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ei huomatuksia.
| Objektsnummer | 4266105 |
| Päättyy | Valmis |
Ei huomatuksia.