SEKRETÄR/CHIFFONJÉ, skiva i sten, 1800-talets slut.
| Avslutad | 12 May 2025 19:35 CEST |
| Objektsnummer | 4258643 |
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Vissa bitar lösa/skadade i inredningen inuti. Märken och sprickor.
Nyckel/nycklar finns.