SEKRETÄR/CHIFFONJÉ, skiva i sten, 1800-talets slut.
| Valmis | 12 May 2025 19:35 CEST |
| Objektsnummer | 4258643 |
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Vissa bitar lösa/skadade i inredningen inuti. Märken och sprickor.
Avain/avaimet ovat olemassa.