SEKRETÄR/CHIFFONJÉ, skiva i sten, 1800-talets slut.
| Closed | 12 May 2025 19:35 CEST |
| Objektsnummer | 4258643 |
| Sold for | 1 700 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Vissa bitar lösa/skadade i inredningen inuti. Märken och sprickor.
Key/keys included.