RESEIKON. Mässing och emalj, Ryssland, 1900-tal.
| Avslutad | 25 May 2025 19:22 CEST |
| Objektsnummer | 4231432 |
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4231432 |
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.