RESEIKON. Mässing och emalj, Ryssland, 1900-tal.
| Closed | 25 May 2025 19:22 CEST |
| Objektsnummer | 4231432 |
| Sold for | 700 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4231432 |
| Sold for | 700 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.