RESEIKON. Mässing och emalj, Ryssland, 1900-tal.
| Vollendet | 25 May 2025 19:22 CEST |
| Objektsnummer | 4231432 |
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4231432 |
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.