OKÄND KONSTNÄR. "D´ap Le Jeune", olja på pannå, 1800-tal.
| Avslutad | 20 May 2025 18:11 CEST |
| Objektsnummer | 4205820 |
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 4205820 |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.