OKÄND KONSTNÄR. "D´ap Le Jeune", olja på pannå, 1800-tal.
| Vollendet | 20 May 2025 18:11 CEST |
| Objektsnummer | 4205820 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 4205820 |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.