OKÄND KONSTNÄR. "D´ap Le Jeune", olja på pannå, 1800-tal.
| Closed | 20 May 2025 18:11 CEST |
| Objektsnummer | 4205820 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
No remarks.
| Objektsnummer | 4205820 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
No remarks.