BURBERRY, handväska.
| Avslutad | 02 May 2025 19:00 CEST |
| Objektsnummer | 4200460 |
| Klubbat belopp | 2 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4200460 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, repor.