BURBERRY, handväska.
| Vollendet | 02 May 2025 19:00 CEST |
| Objektsnummer | 4200460 |
| Höchstes Gebot | 2 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4200460 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage, repor.