BURBERRY, handväska.
| Valmis | 02 May 2025 19:00 CEST |
| Objektsnummer | 4200460 |
| Korkein tarjous | 2 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4200460 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, repor.