BORD, med hylla, bonad björk, 1920-/30-tal, funkis.
| Avslutad | 11 Apr 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4182884 |
| Klubbat belopp | 1 414 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Brukslitage, lackskador.
| Objektsnummer | 4182884 |
| Slutar om | Avslutad |
Brukslitage, lackskador.