BORD, med hylla, bonad björk, 1920-/30-tal, funkis.
| Closed | 11 Apr 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4182884 |
| Sold for | 1 414 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Brukslitage, lackskador.
| Objektsnummer | 4182884 |
| Sold for | 1 414 SEK |
| Ends in | Closed |
Brukslitage, lackskador.