BORD, med hylla, bonad björk, 1920-/30-tal, funkis.
| Valmis | 11 Apr 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4182884 |
| Korkein tarjous | 1 414 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Brukslitage, lackskador.
| Objektsnummer | 4182884 |
| Päättyy | Valmis |
Brukslitage, lackskador.