RULLBORD, med Holländsk kakel 1800-tal.
| Avslutad | 05 May 2025 20:11 CEST |
| Objektsnummer | 4170902 |
| Klubbat belopp | 410 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken, skador.
| Objektsnummer | 4170902 |
| Klubbat belopp | 410 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, märken, skador.