RULLBORD, med Holländsk kakel 1800-tal.
| Closed | 05 May 2025 20:11 CEST |
| Objektsnummer | 4170902 |
| Sold for | 410 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken, skador.
| Objektsnummer | 4170902 |
| Sold for | 410 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, märken, skador.