RULLBORD, med Holländsk kakel 1800-tal.
| Valmis | 05 May 2025 20:11 CEST |
| Objektsnummer | 4170902 |
| Korkein tarjous | 410 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken, skador.
| Objektsnummer | 4170902 |
| Korkein tarjous | 410 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, märken, skador.