LEIJAUR/VÄGGUR, dekor i pärlemo, emalj samt delvis bemålad marmor, 1800/1900-tal.
| Avslutad | 21 Apr 2025 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 4170509 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej funktionstestad, bruksskick, ingen funktionsgaranti lämnas.
Nyckel/nycklar finns.