LEIJAUR/VÄGGUR, dekor i pärlemo, emalj samt delvis bemålad marmor, 1800/1900-tal.
| Closed | 21 Apr 2025 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 4170509 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej funktionstestad, bruksskick, ingen funktionsgaranti lämnas.
Key/keys included.